Про нас

Про нас


Дорогі наші модники і модниці, ласкаво просимо в наш маленький, але затишний світ під назвою КАПРИЗ.


Що таке КАПРИЗ? Це дитячий одяг, створений з метою задоволення капризів маленьких модників і модниць, а також їх батьків.

Асортимент нашого одягу складається з різних моделей. Але всі вони базуються на зручності, сучасному дизайні, натуральних тканинах, нових напрямках та трендах в світі дитячої моди. Абсолютно будь-який КАПРИЗунчік знайде у нас одяг САМЕ ДЛЯ СЕБЕ!


Як з'явився КАПРИЗ? Уявіть, що в одному місці, абсолютно, як виявилося не випадково, зустрілися талановитий дизайнер, професійний менеджер і маркетолог, які були натхненні ідеєю створення красивих і зручних колекцій для діточок.


І ось минуло півроку і ми представляємо Вашій увазі нашу комбі-колекцію. Вона створена на принципі комбінування. Іншими словами, у нас ви знайдете компаньон по образу до кожного виробу колекції, в залежності від того любите ви спідниці або штани, носите капюшони чи ні, потрібен костюм зі світшотом, регланом або худі і т.д. Ваша дитина сама зможе зібрати собі образ зі складових колекції, як улюблений пазл!

Улюблені герої ваших дочок і синочків, наймодніші та актуальні кольори, стильна якісна фурнітура, цифрові 3Д принти Діджитал - все це вироби КАПРИЗ!


При виборі матеріалів, основним критерієм для нас було - якість, а не ціна! Ми відпрацьовували технологічні процеси пошиття, навчали наших швачок, працювали над кожною деталлю. Кожен елемент в моделях створювався, по-справжньому, з любов'ю, починаючи від дизайну і закінчуючи пришитою біркою.

Ми цьому дуже раді! Знаємо, ви це оціните і станете шанувальниками нашого бренду КАПРИЗ!

Задовольніть свій КАПРИЗ!


З повагою і любов'ю, команда КАПРИЗ!