Повернення та рекламація

Повернення та рекламація

Повернення товару і грошових коштів


Придбаний в магазині  kapriz.kiev.ua товар ви завжди можете повернути протягом 30 календарних днів з моменту отримання посилки*, за умови, якщо він не був у вжитку, а його оригінальна упаковка (безпосередньо та, в якій ви отримали сам товар – це коробка від взуття чи пакет від одягу, аксесуарів) товарний вигляд і споживчі властивості (етикетки, ярлики, що містять характеристики товару) збережені.


*Згідно з Додатком N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172, поверненню НЕ підлягають:

  • пухо-пір’яні вироби;
  • рукавиці;
  • тканини;
  • нижня (спідня) білизна (жіноча, чоловіча, дитяча), а саме: труси, бюстгальтери, натільні боді, сліпи, топи (виняток становлять топи зазначені на сайті як спортивні), а також одяг для плавання: купальники жіночі (усі види), чоловічі плавки, а також шорти (що зазначені на сайті як купальні шорти); дитячі купальники, дитячі купальні труси, дитячі лонгсліви для плавання. Окрім того, не підлягають поверненню: піжами, нічні сорочки, майки (що трактуються як нижня білизна), функціональна та моделююча білизна (комбінація, корсет, топ, боді, спідниця, труси, легінси та шорти);
  • панчішно-шкарпеткові вироби;
  • товари в аерозольній упаковці
  • маски
  • ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.


Важливо: Відповідно до «Закону України про захист прав споживача», нижня білизна і купальники входять до переліку товарів належної якості і не підлягають обміну або поверненню, за умови, що на них не виявлено браку. В такому випадку скарга розглядається відповідно до наданих фотодоказів.

Щоб повернути товар, будь ласка, виконайте наступні дії:


1. Акуратно запакуйте ТОВАР в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті). Під оригінальною упаковкою маємо на увазі коробку від взуття, пакет від одягу чи аксесуарів, в якій цей товар було отримано) ВАЖЛИВО! ОРИГІНАЛЬНА УПАКОВКА ПОВИННА БУТИ без пошкоджень (без скотчу, написів, наклейок та інших елементів, які можуть зіпсувати товарний вигляд, частиною якого є і упаковка).


2. Будь ласка, уважно заповніть заяву про повернення товару, яку Ви знайдете разом із отриманим замовленням; а) в таблиці поруч із назвою товару в графі «Кількість» вкажіть кількість товару і код причини повернення; б) заповніть таблицю з Вашими персональними даними і реквізитами для повернення Вам грошових коштів, переконайтесь, що дані, а особливо номер банківської карти, введені коректно; в) поставте особистий підпис.


3. Зверніться в:

    3.1.  Найближче відділення УДППЗ “УКРПОШТА” і відправте товар разом із заповненим бланком і розрахунковим чеком (який Ви отримали разом із товаром) простим поштовим відправленням ( НЕ ПІСЛЯПЛАТОЮ) за адресою узгодженою з представником магазину.


Зверніть увагу! Вартість відправлення посилки оплачує Відправник. 


Повернення коштів відбувається протягом 14 робочих днів з моменту успішного прийняття посилки на самому складі повернення (не плутати із доставкою на поштові відділення) після проходження експертизи товару (яке орієнтовно займає від 3-х до 5-ти робочих днів). Про повне прийняття фахівцями складу вашого повернення, ви будете повідомлені спеціальним листом на електронну адресу, зазначену вами в замовленні, по якому здійснюється повернення.


Рекламація


У разі, якщо товар переданий Вам з частковим недотриманням або з порушенням умов замовлення з вини нашого інтернет-магазину, що стосуються асортименту, комплектності, кількості або якості товару, Ви маєте право подати скаргу продавцю (не пізніше семи календарних днів після отримання) про ці порушення і зажадати повернення сплачених грошових коштів.